Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vítejte v květinovém studiu La Vital - Hradec Králové
Vítejte v květinovém studiu La Vital - Hradec Králové

Vážení zákazníci, velice si vážíme vašich objednávek. Kvůli omezenému provozu našemu i našich dodavatelů vás prosíme o respektování následujících pravidel:

Květiny objednávejte ideálně 24h předem. Pro kratší dobu přípravy nás raději kontaktujete na telefonu. Naše kapacity nejsou neomezené.

Kytici můžeme poupravit dle momentální nabídky čerstvých květin. Samozřejmě v odpovídající hodnotě a vybraném stylu. Pokud jsou některé květy či barvy pro vás důležité, dejte nám vědět do poznámek.

Současná situace není snadná pro nikoho a jsem rádi, že společně s vámi můžeme stále rozdávat radost. Děkujeme.

Potřebujete rychle doručit květinu k jakékoliv příležitosti? Vážeme květiny k narozeninám, svátku, výročí, z lásky...nebo jen tak pro radost! Vyberte si z naší široké nabídky kytic, květinových boxů a dekorací. Můžete zde objednat květiny s vyzvednutím na prodejně, s doručením na vámi určené místo a k tomu vzkaz na květinu od nás získáte zdarma. Kromě kategorie "Ihned k odběru" zde naleznete vše na objednávku. Dodací lhůta se liší, od 2 hodin do týdne. U květin na objednávku se prosím informujte telefonicky, za jak dlouho jsme schopni květiny dodat.

U všech květin si vyhrazujeme právo změny, nejvíce však 30% z celkové kompozice. Barevnost a velikosti květin se liší dle ročního období.

Květiny jsou vždy čerstvé. Osobní odběr je možný v pracovní době obchodu a po domluvě i mimo ni. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro firemní nabídky nás prosím kontaktujte telefonicky nebo na e-mailu.

Provozní doba prodejny je Po-Pá 8:00 - 18:00, So 8:00 - 12:00. Ve státní svátky a neděle doručujeme pouze po předchozí telefonické domluvě.